X
18 Nisan 2014 Cuma 16:40 İSTANBUL 18°C / 14°C
Getir
Gazetevatan.com » Yazarlar » 40 + kadınlar neleri yap(a)maz

40 + kadınlar neleri yap(a)maz

Sıra kadınlarda...

40 yaş üstü kadınlarda...

Erkekler için iki gündür yazdığım her maddeyi kadınlara uyarlayacaktım. Ama Ali benden önce davranmış.

Gerçi o benim maddelere göre değil, kafasına göre takılmış.

Valla, süper olmuş.

Alın size bir erkeğin gözünden 40 yaş üstü kadını...

***


- 40 yaş üstü kadınından televizyonda spor programı yahut belgesel seyretmesini bekleyemezsiniz. Israrcı olursanız sizi “uyumakla” tehdit edecektir. Israrınızda devam ederseniz gerçekten de birkaç dakika içinde uyuduğunu görürsünüz.

- 40 yaş üstü kadından asla akşamları evde oturmasını isteyemezsiniz. Dışarı çıkmak için başınızın etini yiyecektir. Çünkü 40 yaş üstü kadın yalnızken dışarı çıkmaz. Oysa erkek yalnızken hayatı zaten sürekli dışarıda yaşıyordur. Bu yüzden 40 yaş üstü kadın yalnızken gitmediği rakı balık restoranlarına gitmeyi ve akşam dışarı çıkmaları yaşamak isteyecektir. Oysa bu durum erkek için yalnızken yaşadığı yaşam tarzının devamı olacağından direnmektedir, erkeğin dışarı çıkmak istemeyişinin başkaca amacı yoktur.

- 40 yaş üstü kadından spontane davranışlar bekleyemezsiniz. Her hareketi planlı ve hesaplıdır. Çünkü yalnız yaşarken sürekli ve detaylı olarak bir erkek bulduğunda neler yapacağını planlamıştır. Spontane yaşayan erkek bazen o kadar şaşırır ki dumura uğrar.

- 40 yaş üstü kadına yaşadığı cinsellik asla yetmeyecektir. Sürekli daha fazlasını hatta ön sevişme filan isteyecektir. Erkeğin gösterdiği performansın 40 yaş üzerindeki bir kadın için yeterli olduğunu bir türlü anlayamayacaktır.

- 40 yaş üstü kadın çok fazla obsesif ve şekilcidir. Halının üzerinde duran çıkardığınız çorapların size rahatsızlık vermediğini bir türlü anlatamazsınız.

- 40 yaş üzeri kadının damarına basarsanız anında yaygaraya başlar. Had safhada sataşkan olurlar. Bir anda “sen kimsin ki” diye bağırmaya başlayabilirler, tedbir olarak hemen uzaklaşın çünkü onu susturma şansınız ve başarınız sıfır olacaktır.

- 40 yaş üstü kadınlar hâlâ göğüslerinin ve kalçalarının çok güzel göründüğünü sanırlar. Sakın aksini söylemeyin, zararlı çıkarsınız.

- 40 yaş üstü kadınlar cinsel açıdan korunmazlar bunu sizden beklerler. Kabul etmezseniz çok kızarlar. Bu sorunu aşmaya boşuna uğraşmayın, değeceğine inanıyorsanız korunun yahut çekin gidin.

- 40 yaş üstü kadınlar sevişirken kedi gibi sesler çıkarırlar. Maalesef bu onlarda eğreti durur ve mırlarken çok itici gözüktüklerini de bilmezler.

- 40 yaş üzerindeki bir kadınla sadece sığ konuları konuşabilirsiniz ya da o gün onun iş yerinde olanları.

Başkaca bir konu hakkında fikirleri olmaz, sadece tepkileri vardır.

***


Yeteeer...

Yeter!!!

Üye Olan Herkese 30 TL ve Üzeri Siparişlerinde Kullanabilecekleri 5 TL Hediye !!!

Yorum Yap Yorumlar (3)